• Zuidoost United JO13-3 VE zaterdag speeldag man

  • Zuidoost United JO13-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Amzour, ABDELILAHOverige stafTeammanager
    Pinas, MarvinTechnische stafTrainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zuidoost United JO13-3 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidoost United JO13-344002752212
    2Sporting Martinus JO13-64301181179
    3AFC JO13-64202181536
    4Buitenveldert sc. JO13-34013921-121
    5Abcoude fc JO13-54013626-201

    Poulestanden Zuidoost United JO13-3 ( 3e klasse (2e fase) 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC JO13-576105194219
    2Zuidoost United JO13-3742131161514
    3RAP sv. JO13-274122726113
    4Buitenveldert sc. JO13-274121920-113
    5RODA '23 Rksv JO13-673041824-69
    6SDZ JO13-672141517-27
    7AS'80 JO13-1170251034-242
    8AMVJ JO13-27025934-252

    Poulestanden Zuidoost United JO13-3 ( 3e klasse (3e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Breukelen FC JO13-2971148252322
    2Abcoude fc JO13-31071256134322
    3CSW JO13-11062237181920
    4Zuidoost United JO13-3106043934518
    5Waterwijk asc JO13-7116052432-818
    6Loosdrecht JO13-2115242535-1017
    7Buitenboys sc. JO13-5943245321315
    8PVCV JO13-6114253347-1414
    9AS'80 JO13-11103162741-1410
    10ASV '65 JO13-1JM113084259-179
    11FC Weesp JO13-2112273955-168
    12Victoria JO13-6111282448-245

    Poulestanden Zuidoost United JO13-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 3 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVM JO13-21100163133
    2SV Rood-Wit Zaanstad JO13-11100121113
    3CTO '70 vv JO13-11100100103
    4Zuidoost United JO13-3110010193
    5vv Zwanenburg JO13-211009093
    6HDS JO13-1110012483
    7VRC JO13-311009183
    8DHSC JO13-111009273
    9Haarlem-Kennemerland f.c. JO13-211006063
    10SDO JO13-311006063
    11Soest SO JO13-311006153
    12Kolping Boys JO13-311007343
    13VOP JO13-311005143
    14ADO '20 JO13-111005233
    15Blokkers de JO13-311004133
    16SVM JO13-111004133
    17Spirit 30 (SC) JO13-211003033
    18RODA '23 Rksv JO13-511006423
    19Focus '07 JO13-311003123
    20Alcmaria Victrix JO13-211005413
    21Almere FC JO13-311003213
    22Delta Sports '95 FC JO13-311002113
    23Zaandijk JO13-1JM11002113
    24Purmersteijn JO13-411001013
    25Sporting Martinus JO13-511003303
    26Breukelen FC JO13-200000000
    27DTS JO13-100000000
    28Graveland 's JO13-100000000
    29JVC JO13-100000000
    30OSM '75 JO13-200000000
    31Sloterdijk avv. JO13-200000000
    32Zuidoost United JO13-210013300
    33HSV JO13-2100145-10
    34AS'80 JO13-11100123-10
    35DEM (RKVV) JO13-4100112-10
    36JSV Nieuwegein JO13-4100112-10
    37ZOB JO13-2100101-10
    38RKDES JO13-2100146-20
    39VVIJ JO13-2100113-20
    40ODIN 59 JO13-3100125-30
    41Eemdijk JO13-1100114-30
    42Flevo JO13-1100114-30
    43Wieringermeer JO13-1100103-30
    44FC Uitgeest JO13-3100137-40
    45Hees JO13-1100115-40
    46Hooglanderveen JO13-4100116-50
    47DEM (RKVV) JO13-5100106-60
    48Huizen JO13-3100106-60
    49Kampong JO13-4100129-70
    50GVVV JO13-21001412-80
    51BOL JO13-1100119-80
    52VVC fc JO13-41001110-90
    53VVA/Spartaan JO13-3100109-90
    54ASV Blauw-Wit JO13-21001010-100
    55Schoten vv. JO13-21001112-110
    56VIOD JO13-11001316-130

    Poulestanden Zuidoost United JO13-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 3e ronde Groep 3 3e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Soest SO JO13-311005053
    2Blokkers de JO13-311006243
    3HDS JO13-111006243
    4Sporting Martinus JO13-511005143
    5CTO '70 vv JO13-111004043
    6Haarlem-Kennemerland f.c. JO13-211006333
    7DTS JO13-111005323
    8Kolping Boys JO13-311005323
    9SDO JO13-311004223
    10SV Rood-Wit Zaanstad JO13-111003123
    11OSM '75 JO13-211002023
    12Almere FC JO13-311002113
    13JVC JO13-111003303
    14VRC JO13-311003303
    15Focus '07 JO13-311002203
    16Alcmaria Victrix JO13-210013300
    17Delta Sports '95 FC JO13-310013300
    18SVM JO13-110012200
    19Zuidoost United JO13-3100112-10
    20ADO '20 JO13-1100135-20
    21Zaandijk JO13-1JM100135-20
    22Graveland 's JO13-1100124-20
    23Purmersteijn JO13-4100113-20
    24Breukelen FC JO13-2100102-20
    25Sloterdijk avv. JO13-2100136-30
    26Spirit 30 (SC) JO13-2100126-40
    27SVM JO13-2100126-40
    28vv Zwanenburg JO13-2100115-40
    29RODA '23 Rksv JO13-5100104-40
    30VOP JO13-3100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amzour, IyadTeamspeler
    Libretto, JeromeTeamspeler
    Libretto, OwenTeamspeler
    Mahmoud, TaimullahTeamspeler
    Nieveld, DannyelTeamspeler
    Oedairam, DamianTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zuidoost United JO13-3

    0394 Onder 13 (3e fase)

    3,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd