• Zuidoost United 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Zuidoost United 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Leker, MarcOverige stafTeammanager
    Leker, MarcTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 16:45Real Sranang sv. 35+1 - Zuidoost United 35+1Sportpark Middenmeer
    5 feb. 15:00Zuidoost United 35+1 - CTO '70 vv 35+1Sportpark Bijlmer
    19 feb. 15:00Zuidoost United 35+1 - Vecht de 35+1Sportpark Bijlmer
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zuidoost United 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+1860234231118
    2Real Sranang sv. 35+185212718917
    3AFC Ajax 35+1541028131513
    4CTO '70 vv 35+1741227161113
    5JOGA Fortius asv 35+154011915412
    6Sporting Martinus 35+183322622412
    7Zuidoost United 35+16213191907
    8Vecht de 35+17214221757
    9Legmeervogels 35+171242330-75
    10FC Aalsmeer 35+161141420-64
    11Breukelen FC 35+14103514-93
    12Kampong 35+17007643-370

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidoost United 35+13300141139
    2Almere FC 35+132019726
    3Bloemendaal 35+13102612-63
    4Scherpenzeel 35+1300309-90

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels 35+111005233
    2Zuidoost United 35+1100125-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouchallikht, AhmedTeamspeler
    Cruden, KwaméTeamspeler
    Esajas, VirgilTeamspeler
    Hoever, DennisTeamspeler
    Mensah, RichardTeamspeler
    Vyent, EarlTeamspeler
    Wolff, Virgil KelvinTeamspeler
    Zahi, KarimTeamspeler
    Zandgrond, WesleyTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Real Sranang sv. 35+1

    VS

    Zuidoost United 35+1

    29 januari 202216:45 uur
    Sportpark Middenmeer 16-veld 1-Real Sranang

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zuidoost United 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    3,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd