• Zuidoost United 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Zuidoost United 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Leker, MarcOverige stafTeammanager
    Leker, MarcTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jun.Zuidoost United 35+1 - Legmeervogels 35+13 - 0
    18 jun.Zuidoost United 35+1 - DTA Fortius asv 35+13 - 0
  • Poulestanden Zuidoost United 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Sranang sv. 35+119152269363347
    2AFC Ajax 35+1191513100386246
    3Sporting Martinus 35+120134380433743
    4CTO '70 vv 35+118131464333140
    5RODA '23 Rksv 35+12012176257537
    6Zuidoost United 35+12081115469-1525
    7Breukelen FC 35+12071125180-2922
    8DTA Fortius asv 35+12070135470-1621
    9Vecht de 35+12043134251-915
    10FC Aalsmeer 35+12031164181-4010
    11Legmeervogels 35+12023153291-599
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouchallikht, AhmedTeamspeler
    Cruden, KwamTeamspeler
    Esajas, VirgilTeamspeler
    Hoever, DennisTeamspeler
    Mensah, RichardTeamspeler
    Vyent, EarlTeamspeler
    Wolff, Virgil KelvinTeamspeler
    Zahi, KarimTeamspeler
    Zandgrond, WesleyTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zuidoost United 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd