• Zuidoost United 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Leker, MarcOverige stafTeammanager
    Leker, MarcTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zuidoost United 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+14301151149
    2FC Aalsmeer 35+1421110647
    3AFC Ajax 35+12200172156
    4JOGA Fortius asv 35+23201131126
    5Zuidoost United 35+132017616
    6Vecht de 35+132018806
    7Kampong 35+131115504
    8Zuidvogels HSV De 35+14112612-64
    9EDO (U) 35+121016603
    10Breukelen FC 35+141031213-13
    11Legmeervogels 35+14103719-123
    12DESTO 35+14013512-71

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JOGA Fortius asv 35+13300176119
    2Zuidoost United 35+13201201286
    3Wartburgia asv 35+331021415-13
    4IJFC 35+13003725-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouchallikht, AhmedTeamspelerVerdediger
    Cruden, KwaméTeamspeler
    Hoever, DennisTeamspeler
    Jessurun, VirgilTeamspeler
    Mathurin, KevinTeamspeler
    Mensah, RichardTeamspeler
    Vyent, EarlTeamspeler
    Wolff, Virgil KelvinTeamspeler
    Zahi, KarimTeamspeler
    Zandgrond, WesleyTeamspeler
    Zinhagel, HenkTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zuidoost United 35+1

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd