• Zuidoost United 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische staf
    Leker, MarcOverige stafTeammanager
    Leker, MarcTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 15:00Zuidoost United 35+1 - FC Aalsmeer 35+1Sportpark Bijlmer
    10 okt. 14:15Kampong 35+1 - Zuidoost United 35+1Sportpark Maarschalkerweerd
    24 okt. 14:50Zuidoost United 35+1 - EDO (U) 35+1Sportpark Bijlmer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Zuidoost United 35+1 - RODA '23 Rksv 35+12 - 4
  • Poulestanden Zuidoost United 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JOGA Fortius asv 35+13300176119
    2Zuidoost United 35+13201201286
    3Wartburgia asv 35+331021415-13
    4IJFC 35+13003725-180

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Aalsmeer 35+122007166
    2RODA '23 Rksv 35+122008356
    3Kampong 35+121104314
    4AFC Ajax 35+111006063
    5Breukelen FC 35+121018533
    6JOGA Fortius asv 35+2210179-23
    7Legmeervogels 35+1210146-23
    8DESTO 35+1201124-21
    9Vecht de 35+1100135-20
    10Zuidoost United 35+1100124-20
    11EDO (U) 35+1100115-40
    12Zuidvogels HSV De 35+1200218-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouchallikht, AhmedTeamspeler
    Cruden, KwaméTeamspeler
    Hoever, DennisTeamspeler
    Jessurun, VirgilTeamspeler
    Mathurin, KevinTeamspeler
    Mensah, RichardTeamspeler
    Vyent, EarlTeamspeler
    Wolff, Virgil KelvinTeamspeler
    Zahi, KarimTeamspeler
    Zandgrond, WesleyTeamspeler
    Zinhagel, HenkTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zuidoost United 35+1

    VS

    FC Aalsmeer 35+1

    03 oktober 202015:00 uur
    Sportpark Bijlmer veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zuidoost United 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd