• Zuidoost United 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Zuidoost United 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijlhout, ClarenceOverige stafTeammanager
    Leker, MarcOverige stafTeammanager
    Leker, MarcTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 14:45TABA afc 35+1 - Zuidoost United 35+1Sportpark Drieburg
    4 mrt. 15:00Legmeervogels 35+1 - Zuidoost United 35+1Sportpark Randhoorn
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zuidoost United 35+1 ( 1e klasse 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus 35+11171344261822
    2RODA '23 Rksv 35+1870137102721
    3AFC Ajax 35+176104053519
    4SCW 35+1106133025519
    5Real Sranang sv. 35+1851233191416
    6CTO '70 vv 35+175022416815
    7Zuidoost United 35+1105053134-315
    8Legmeervogels 35+295041924-514
    9AGB 35+2103072739-129
    10FC Aalsmeer 35+1113082845-179
    11Legmeervogels 35+1102083041-116
    12Amstelveen/Heemraad 35+1110011564-590

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 ( 2e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels 35+111009183
    2ASC De Volewijckers 35+111006333
    3Dijk De asv 35+111003123
    4Wartburgia asv 35+211003213
    5Ouderkerk sv. 35+110102201
    6VVGA 35+110102201
    7ASV Arsenal 35+100000000
    8Zuidoost United 35+100000000
    9TOB Rksv 35+3100123-10
    10TOB Rksv 35+4100113-20
    11Buitenveldert sc. 35+1100136-30
    12TABA afc 35+1100119-80

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidoost United 35+13300162149
    2AH'78 35+13201101006
    3Zuidvogels HSV De 35+13102711-43
    4VVGA 35+13003414-100

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 ( Veteranen beker 1e ronde Groep 1 9 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidoost United 35+111006153
    2DESTO 35+1100116-50

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 ( Veteranen beker 2e ronde Groep 1 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidoost United 35+1110010193
    2CTO '70 vv 45+11001110-90

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 ( Veteranen beker 3e ronde Groep 1 8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Valken de 35+111006153
    2Zuidoost United 35+1100116-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijlhout, ClarenceTeamspeler
    Bouchallikht, AhmedTeamspeler
    Cruden, KwaméTeamspeler
    Esajas, VirgilTeamspeler
    Hoever, DennisTeamspeler
    Inge, RubenTeamspeler
    Mensah, RichardTeamspeler
    Vyent, EarlTeamspeler
    Wolff, Virgil KelvinTeamspeler
    Zandgrond, WesleyTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TABA afc 35+1

    VS

    Zuidoost United 35+1

    11 februari 202314:45 uur
    Sportpark Drieburg 15-veld 1-TABA

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zuidoost United 35+1

    0334 Mannen 35+ Zaterdag (voorjaar)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd