• Zuidoost United 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Leker, MarcOverige stafTeammanager
    Leker, MarcTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 13:00Legmeervogels 35+1 - Zuidoost United 35+1Sportpark Randhoorn
    11 dec. 15:00Zuidoost United 35+1 - AFC Ajax 35+1Sportpark Bijlmer
    18 dec. 15:00Zuidoost United 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1Sportpark Bijlmer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 nov.Zuidoost United J019-1 - SV Huizen J019 -15 - 0
  • Poulestanden Zuidoost United 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+1650127151215
    2Real Sranang sv. 35+174212317614
    3AFC Ajax 35+1541028131513
    4CTO '70 vv 35+1741227161113
    5JOGA Fortius asv 35+154011915412
    6Sporting Martinus 35+173222420411
    7Vecht de 35+17214221757
    8Zuidoost United 35+1420211926
    9Breukelen FC 35+14103514-93
    10Legmeervogels 35+151041724-73
    11FC Aalsmeer 35+150141219-71
    12Kampong 35+16006541-360

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidoost United 35+13300141139
    2Almere FC 35+132019726
    3Bloemendaal 35+13102612-63
    4Scherpenzeel 35+1300309-90

    Poulestanden Zuidoost United 35+1 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels 35+111005233
    2Zuidoost United 35+1100125-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouchallikht, AhmedTeamspeler
    Cruden, KwaméTeamspeler
    Esajas, VirgilTeamspeler
    Hoever, DennisTeamspeler
    Mensah, RichardTeamspeler
    Vyent, EarlTeamspeler
    Wolff, Virgil KelvinTeamspeler
    Zahi, KarimTeamspeler
    Zandgrond, WesleyTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Legmeervogels 35+1

    VS

    Zuidoost United 35+1

    04 december 202113:00 uur
    Sportpark Randhoorn veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zuidoost United 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd